Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice dýha

Elegantní nadčasový design ložnic, ve kterém jsou spojeny moderní styl a použití tradičních i netradičních materiálů. Kvalita, dokonalost provedení a vkus jsou hlavními rysy, které kolekci Benezio® charakterizují.

Originální design a moderní provedení jsou základní charakteristikou ložnice Deline a Porte. Kvalitní dubová i buková dýha a dokonalé řemeslné provedení jsou zárukou té nejvyšší kvality.

Ložnicový nábytek Deline - Součástí ložnicového nábytku Deline jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Rita, patří noční stolek, komoda, úložný prostor a boční zásuvky pod postel. Postele řady DELINE jsou vyráběny z dřevotřískové desky s kvalitní přírodní dubovou dýhou na povrchu, postel Gita je opatřena masivním dubovým nákližkem 2mm. Ostatní postele mají zaoblenou dýhovanou hranu. Čela postelí a bočnic mají tloušťku 37 mm. Povrch je ošetřen ekologickými vodou ředitelnými mořidly a lakem. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je nastavitelná v rozmezí 68 - 143 mm. K postelím je možno objednat rošty a matrace ze samostatné nabídky.
Šatník Deline se vyrábí se 2 typy posuvných dveří ve 3 šířkových modulech. Korpus je v základním provedení dodáván dle nákresu. Vrtání korpusů umožňuje objednávat libovolné množství doplňků. Zásuvkový modul slouží k vytvoření nik. Zásuvky a drátěné koše lze umístit pouze do krajních částí šatníku, tak jako police 500. Zásuvkové moduly mohou být skládány na sebe. Příklady možného uspořádání vnitřního prostoru šatníku pomocí doplňků je možno zhlédnout na samostatném katalogovém listu.

Moderní ložnicový program PORTE - Ložnicový nábytek je vyráběn z kvalitního masivního buku, přírodní bukové dýhy a moderních materiálů na přírodní bázi, materiály jsou certifikovány v evropskémsystému E1 a jsou hygienicky nezávadné. Celý program spojuje originální a zároveň funkční konstrukční detail - kovový prvek s hliníkovou povrchovou úpravou. Sestava prvků umožňuje individuální řešení obývacích pokojů, jídelních koutů, ložnic a pracoven.