Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice masiv > Dania

Dania načítám obrázek, prosím čekejte
Dania - loznice-masiv ložnice Dania - masivložnice Dania - masivložnice Dania - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivkomoda - masivkomoda - masivšatník - dveře masivšatník - dveře sklošatník - dveře masiv
Ložnice Dania

Součástí ložnicového nábytku Dania jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Dania, patří několik typů nočních stolků a dva typy komod - provedení klasik s úchytkami nebo bezúchytkové provedení TIP-ON. Postele a šatníky jsou dodávány v demontu, noční stolky a komody jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Postel Dania se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a zaujme vás svou hravou fantazií. Čela postele jsou vyrobena z masivu o tl. 30 a 40 mm, postranice o tl. 30 mm a na výběr jsou 3 typy výřezů, které jsou v zadním čele umístěny. Tuhost rámu je podpořena profilovou střednicí bez nutnosti použití středové podpěrné nohy. Postel Dania včetně matrací má výšku lehací plochy cca 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy.
Cena ložnice viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje