Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Matrace dětské

Luxusní dětská matrace MINI z HR pěny (studená pěna). Jádro ze speciální, vysoce pružné HR pěny („studená pěna“ 40 kg/m3)pevný a tvrdý podklad pro správné tvarování páteře rostoucího miminka. Jemné vlnité tvarování na obou stranách matrace: přispívá k lepšímu prokrvení těla. Splnění limitů emisí VOC látek pro vnitřní prostředí pobytových místností (matrace v potahu). Soulad s požadavky na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let (matrace v potahu). Výška matrace v potahu: cca 7 cm.

Kvalitní dětská matrace BAMBINO sendvičového typu (PUR pěna). Jádro z PUR pěny se střední vrstvou pojeného lehčeného polyuretanu (RE pěna). Výrazné zpevnění a tvrdost matrace. Splnění limitů emisí VOC látek pro vnitřní prostředí pobytových místností (matrace v potahu). Soulad s požadavky na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let (matrace v potahu). Výška matrace v potahu: cca 7 cm.

Dětská pěnová matrace BABY (PUR pěny). Jádro z kvalitní PUR pěny (25 kg/m3). Klasické řešení pro zdravý a klidný spánek těch nejmenších. Splnění limitů emisí VOC látek pro vnitřní prostředí pobytových místností (matrace v potahu). Soulad s požadavky na zdravotní nezávadnost matrace dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let (matrace v potahu). Výška matrace v potahu: cca 7 cm.