Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele rozkládací > Miki

Miki načítám obrázek, prosím čekejte
Miki - postele-rozkladaci rozkládací postel Miki - laminorozkládací postel Miki - laminorozkládací postel Miki - laminošatník-Line - dveře celéšatník-Line - dveře dělenéšatník-Line - dveře dělenékomoda Line - laminokomoda Line - lamino
Rozkládací postele Miki

Postel Miki z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie, čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32 mm. Miki je originální postel z výklopem a pro svou funkčnost a design je ideálním řešením do malého prostoru. S postelí Miki získáte pohodlné jednolůžko o rozměru 90 x 200 cm - ideální pro každodenní spaní a v rozloženém stavu získáte 1 a 1/2 lůžko o rozměrech 140 x 200 cm pro příležitostné spaní. Lůžkoviny pohodlně uložíte do výklopného úložného prostoru. Miki je svým jedinečným designem vhodný jak do dětských či studentských pokojů, ale i kamkoliv jinam do interiéru.

Součástí ložnicového nábytku Line jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Skříňky, komody i šatní skříně lze k ložnici Miki také sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.

Druhy dezénu:
Hrušeň planá, Ořech aida, Buk, Bříza, Akát, Calvados, Bílá, Třešeň romana, Bělené dřevo
postele-loznice-line-material.jpg

Cena rozkládací postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje