Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele patrové – Palandy

Pokud bydlíte na velice malém prostoru, jistě víte, že je velice žádoucí ušetřit i minimum místa. K tomuto účelu je vhodné pořídit si rozkládací postel, která může přes den fungovat i jako pohovka pro případné návštěvy. Nemusíte se vůbec bát, že by tato varianta byla méně pohodlná než klasická postel. I u rozkládacích postelí se samozřejmě myslí na kvalitní matraci, úložný prostor či rozložení postele na dvojlůžko. Rozkládací postele vyrábíme ve třech různých materiálech – lamino, masiv a čalouněné. Rozkládací postele lze ale také zaměnit za postele patrové neboli palandy. Palanda se stala oblíbeným prvkem dětských pokojíčků, jelikož je složena ze dvou samostatně využitelných postelí, jež jsou spojeny schůdky. Právě díky schůdkům si ji často oblíbí malé děti, které se perou o místo na té vrchnější z nich. V naší nabídce jsou ve smrkovém dřevě a dále je možné k nim zakoupit různé doplňky jako je skluzavka či domeček. Pokud si tedy nevíte rady s vyřešením dětského či studentského pokoje, vězte, že palandu si nebudete moci vynachválit.

Patrová postel patří pro svou funkčnost a variabilitu k nejžádanějším a nejoblíbenějším. Skládá se ze dvou samostatně využitelných postelí a spojovacího dílu se schůdky. Jejich masivní provedení je jednoduché, ale velmi stabilní jak u varianty patrové postele či v oddělené podobě. Schůdky se dají umístit nalevo nebo napravo. Postele jsou dodávány včetně dřevěných 12-ti laťkových roštů. Patrové postele jsou určené pro všechny věkové kategorie. Lze výborně kombinovat s ostatním nábytkem a jako celek působí uceleným moderním dojmem. Jejich vysoká únosnost umožňuje spaní dvou osob. Díky kombinaci rámu se schůdky, policovými schody, nebo pracovní deskou vyřeší mnohé problémy s omezeným prostorem.

Pro mnohé zákazníky nejsou postele z masivu pouhou módou, ale bytostnou potřebou mít kousek přírody doma v bytě. V ceně se promítá hodnota materiálu, na němž příroda pracuje desítky let. Masivní postele vylučují nepříznivé vlivy na zdraví, jako jsou bolesti hlavy, alergie, dráždění dýchacích cest. Je tedy doporučováno alergikům a astmatikům, což je dnes aktuální v mnoha rodinách s dětmi.