Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele lamino > Laura Ornament

Laura Ornament načítám obrázek, prosím čekejte
Laura Ornament - postele-lamino postele Laura ornament - laminopostele Laura ornament - laminošatník-Line - dveře dělené ornamentšatník-Line - dveře dělenéšatník-Line - dveře dělenéšatník-Line - dveře celékomoda Line - laminokomoda Line - lamino
Postele Laura Ornament

Postel Laura Ornament z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie, čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32 mm s rádiusovou hranou 35 mm. Na zadním čele je okrasný ornament. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozmezí 68 - 143 mm.

Součástí ložnicového nábytku Line jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Laura Ornament patří několik typů nočních stolků, komody, úložný prostor a zásuvky pod postel. Skříňky, komody i šatní skříně lze k ložnici Laura Ornament také sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.

Druhy dezénu:
Hrušeň planá, Ořech aida, Buk, Bříza, Akát, Calvados, Bílá, Třešeň romana, Bělené dřevo
postele-loznice-line-material.jpg

Cena postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje