Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele čalouněné > Mondo

Mondo načítám obrázek, prosím čekejte
Mondo - postele-calounene čalouněné postele Mondočalouněné postele Mondo
Čalouněné postele - V kolekci čalouněného nábytku vedle našeho stěžejního soritmentu - sedacích souprav - čalouněné postele, u kterých kombinujeme čalounění a masivní bukovou kostrou, která vhodně a decentně doplňuje korpus z libovolného materiálu dle výběru zákazníka.
První vlaštovkou v této oblasti je postel Mondo, která kopíruje nejmodernější trendy v designu postelí. Hlavním rysem této postele je do posledního detailu propracovaná kombinace mořeného bukového masivu a čalounění z různých materiálů (ať už jde o látku, kůži či koženku). Naprosto samozřejmý je široký výběr materiálů a jejich barev dle přání zákazníka - různé odstíny barev moření dřeva (buď ze standardní nabídky nebo podle dodaného vzorku) a potahových materiálů (výše zmiňované materilály, jako jsou kůže, potahové látky apod.). Na základě požadavku zákazníka lze tuto postel vyrobit i s úložným prostorem, který je pak nepatrně užší než je ložná plocha a vlastně celková šíře postele a neruší vizuálně vzhled postele, u které bočnice nedosahují až k zemi.
Noční stolky, které vidíte na fotografii, jsou volitelnou součástí, takže záleží jen na Vašem přání, zda je chcete u postele mít či ne. Postele PF NÁBYTEK se zkrátka přizpůsobí jakémukoliv Vašemu požadavku a padnou skvěle libovolnému interiéru.
Čalouněná postel od: 15.075,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje