Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele čalouněné > Thalló

Thalló načítám obrázek, prosím čekejte
Thalló - postele-calounene čalouněná postel Thallóčalouněná postel Thallóčalouněná postel Thallóčalouněná postel Thalló - čeločalouněná postel Thalló - čelo detail
Čalouněné postele - Po modrém blankytu bělavé páry……ne nebojte, nevracíme se do školních škamen ani na recitační soutěž…Ale upřímně…..nenapadá vás to taky ? Thalló, božská klíčnice, nejenže hlídá bránu Olympu, božský příbytek, který šplhá k nebesům. Thalló jakoby sama připomínala bezmračnou letní oblohu, pod níž všechno utichá a chystá se k polednímu odpočinku. Ne, tahle postel nepotřebuje nebesa. Thalló jsou nebesa!

Celočalouněné postele z dílny POLSTRIN Design Vám dají možnost splnit si sny o krásné ložnici. Díky široké nabídce potahových materiálů jsme odstranili veškeré překážky bránící Vaší fantazii. Volit můžete mezi sedmi typy čalouněných čel, která lze doplnit o noční stolky. Stylové čelo s vertikálními liniemi je hlavní devizou modelu Thalló. Celkový ráz postele navíc umocňuje prošev čela do čtverců a ozdobný prošev na základním rámu. Stejně jako ostatní modely, i tato postel se nabízí v různých šířkách s možností objednat prodlouženou délku.
Čalouněná postel od: 29.210,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje