Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele rozkládací > Vili

Vili načítám obrázek, prosím čekejte
Vili - postele-rozkladaci rozkládací postel Vili - laminorozkládací postel Vili - laminorozkládací postel Vili - laminošatník-Line - dveře celéšatník-Line - dveře celéšatník-Line - dveře celékomoda Line - laminokomoda Line - lamino
Rozkládací postele Vili

Postel Vili z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie, čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32 mm. Postel Vili je řešena jako rozkládací gauč, který je možné využít pro běžné posezení v obývacím pokoji a který může být roztažen do stran, čímž získáme dostatek prostoru pro posezení až 6-ti osob. Vili je zároveň velmi komfortní lůžko, vhodné pro každodenní spaní. Součástí postele jsou 2 úložné boxy, které jsou umístěny pod sedací plochou. Ve složeném stavu má Vili roměry 80 x 160 cm, částečně rozložený 80 x 205 cm a celý rozložený 80 x 250 cm. Vili je svým jedinečným designem vhodný jak do dětských či studentských pokojů, do obývacího pokoje, tak i kamkoliv jinam do interiéru.

Součástí ložnicového nábytku Line jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Skříňky, komody i šatní skříně lze k ložnici Vili také sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.

Druhy dezénu:
Hrušeň planá, Ořech aida, Buk, Bříza, Akát, Calvados, Bílá, Třešeň romana, Bělené dřevo
postele-loznice-line-material.jpg

Cena rozkládací postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje