Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele masiv > Dania

Dania načítám obrázek, prosím čekejte
Dania - postele-masiv postele Dania - masivpostele Dania - masivpostele Dania - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivkomoda - masivkomoda - masivšatník - dveře masivšatník - dveře sklošatník - dveře masiv
Postele Dania

Postel Dania je vyráběna z kvalitního masivního bukového dřeva, vychází ze základní konstrukce postele Sofi a potěší především zákazníky, kteří hledají kvalitu v čistých přírodních materiálech. Postel se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a zaujme vás svou hravou fantazií. Zadní čelo postele Dania je vyrobeno z masivu o tloušťce 40 mm a na výběr je několik typů variant výřezů, které jsou v zadním čele umístěny.

Provedení: masiv buk
Dezény: mahagon, ořech tmavý, přírodní lak, přírodní vosk, jabloň, olše, bordó
Příslušenství: noční stolky, zásuvky pod postel, komody, šatník

Součástí ložnicového nábytku Dania jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Dania, patří několik typů nočních stolků a dva typy komod - provedení klasik s úchytkami nebo bezúchytkové provedení TIP-ON. Postele a šatníky jsou dodávány v demontu, noční stolky a komody jsou dodávány ve smontovaném stavu.
Cena postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje