Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele masiv > Sofi

Sofi načítám obrázek, prosím čekejte
Sofi - postele-masiv postele Sofi - masivpostele Sofi - masivpostele Sofi - masivpostele Sofi - masivpostele Sofi - masivpostele Sofi frézovaný ornament - masivpostele Sofi vypalovaný ornament - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivkomoda - masivkomoda - masivšatník - dveře masivšatník - dveře sklošatník - dveře masiv
Postele Sofi

Postel Sofi se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a zaujme vás svou čistou, přírodní svěžestí. Čela postele jsou vyrobena z masivu o tl. 30 a 40 mm, postranice o tl. 30 mm a tuhost rámu je podpořena profilovou střednicí bez nutnosti použití středové podpěrné nohy. Postel Sofi včetně matrací má výšku lehací plochy cca 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy. V zadním i v předním čele může být vypálen nebo vyfrézován ornament v libovolném počtu 1 - 4 ornamenty - dle aktuálního vzorníku.

Provedení: masiv buk
Dezény: mahagon, ořech tmavý, přírodní lak, přírodní vosk, jabloň, olše, bordó
Příslušenství: noční stolky, zásuvky pod postel, komody, šatník

Součástí ložnicového nábytku Sofi jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Sofi, patří několik typů nočních stolků a dva typy komod - provedení klasik s úchytkami nebo bezúchytkové provedení TIP-ON. Postele a šatníky jsou dodávány v demontu, noční stolky a komody jsou dodávány ve smontovaném stavu.
Cena postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje