Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice lamino

Čisté linie, kvalitní provedení a moderní design jsou základní charakteristikou ložnice Line. Užívejte si harmonii, vyzařující z těchto jedinečných postelí, které jsou oceněny certifikátem České kvality.

Šatníky v ložnicích s posuvnými dveřmi z řady LINE jsou vyráběny z laminofolie firem Egger a Kronospan a to ve třech šířkových modulech 1500 mm, 2000 mm a 2500 mm a se dvěma typy posuvných dveří – dveře celé a dveře dělené. V ložnici šatník je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Zásuvky a drátěné koše se umísťují do oddílů o šířce 500 mm, u šířkového modulu 2000 mm jej vytvoříme přidáním svislé dělící příčky L88. Do ložnic zásuvkové moduly mohou být skládány na sebe. Maximální nosnost velké police je 12 kg. Na dveře ložnicového nábytku je použito kvalitní posuvné kování Sevrol.

Komoda v ložnicích LINE je vyráběna z laminofolie firem Egger a Kronospan a je vhodná ke všem postelím řady Line. Vyrábí se v šesti barevných dezénech. Ložnicová komoda je čtyřzásuvková a má pohledová záda, tzn. může být umístěna volně v interiéru. Výsuvy – kolečkové, úchytky kovové. Noční stolky pro ložnice z řady LINE jsou vyráběny z laminofolie firem Egger a Kronospan a jsou vhodné k ložnicím řady LINE, která získala prestižní certifikát „Česká kvalita“.