Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice masiv > Anne 1

Anne 1 načítám obrázek, prosím čekejte
Anne 1 - loznice-masiv ložnice Anne 1 - masivložnice Anne 1 - masivložnice Anne 1 - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivnoční stolek - masivkomoda - masivkomoda - masivšatník - dveře masivšatník - dveře sklošatník - dveře masiv
Ložnice Anne 1

Součástí ložnicového nábytku Milet jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Anne 1, patří několik typů nočních stolků a dva typy komod - provedení klasik s úchytkami nebo bezúchytkové provedení TIP-ON. Postele a šatníky jsou dodávány v demontu, noční stolky a komody jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Postel Anne 1 se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a vyzařuje z ní atmosféra naprosté harmonie. Čela postele jsou vyrobena z masivu o tl. 30 a 40 mm, postranice o tl. 30 mm a tuhost rámu je podpořena profilovou střednicí bez nutnosti použití středové podpěrné nohy. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postelí od horní hrany je 68 – 143 mm. Postel Anne 1 včetně matrací má výšku lehací plochy cca 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy.
Cena ložnice viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje