Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele lamino > Sára Tandem

Sára Tandem načítám obrázek, prosím čekejte
Sára Tandem - postele-lamino rozkládací postel Sára Tandem - laminošatník-Line - dveře celéšatník-Line - dveře dělenéšatník-Line - dveře dělenékomoda Line - laminokomoda Line - lamino
Rozkládací postele Sára Tandem

Sára Tandem je unikátní rozkládací jednolůžko s úložnými prostory, ze kterého v rozloženém stavu vytvoříte luxusní dvojlůžko. K postelím Tandem je možno buď použít variantu matrací s opěrkou nebo dvě celé matrace na sobě . V obou případech rozložením postele dostaneme jednolitou lehací plochu o rozměru 180x200 cm. V ceně postele jsou dva laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Postel Sára Tandem si můžete zvolit ve variantě levá a pravá. Postel je taktéž vhodná do dětských a studentských pokojů či na chaty a chalupy.

K rozkládací posteli Sára Tandem je možno dokoupit příslušenství z řady LINE jako jsou noční stolky, komoda, police nad postel nebo šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče.

Kompletní dětský či studentský pokoj, včetně psacího stolu, lze k posteli Sára Tandem sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.

Druhy dezénu:
Hrušeň planá, Ořech aida, Buk, Bříza, Akát, Calvados, Bílá, Třešeň romana, Bělené dřevo
postele-loznice-line-material.jpg

Cena postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje