Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele lamino > Marika

Marika načítám obrázek, prosím čekejte
Marika - postele-lamino postel Marika - lamino hrušeňpostel Marika výklopné rošty - lamino hrušeňpostel Marika výklopné rošty - lamino hrušeňšatník-Line - dveře celéšatník-Line - dveře dělenéšatník-Line - dveře dělenékomoda Line - laminokomoda Line - lamino
Postele Marika

Postel Marika z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie firem Egger a Kronospan a vyznačuje se velkým vnitřním úložným prostorem, který je již součástí postele. Marika má pevnou a stabilní konstrukci, čela postele mají tloušťku 32 a 16 mm, postranice 32 mm, a jsou opatřeny rádiusovou hranou. Postel Marika včetně matrací má výšku lehací plochy okolo 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy. Marika je dodávána s čelním výklopným lamelovým roštem s nosností 2 x 100 kg.

Součástí ložnicového nábytku Line jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Marika patří několik typů nočních stolků, komody, úložný prostor a zásuvky pod postel. Skříňky, komody i šatní skříně lze k ložnici Marika také sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.

Druhy dezénu:
Hrušeň planá, Ořech aida, Buk, Bříza, Akát, Calvados, Bílá, Třešeň romana, Bělené dřevo
postele-loznice-line-material.jpg

Cena postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje