Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele dětské

Dětské postele jsou pro všechny kdo dáváte přednost přírodnímu smrkovému nábytku, potom od firmy GAZEL najdete vše, co si jen budete přát. Veškeré ceny nábytku naleznete v ceníku a katalogu prvků, který je ve formátu pdf. Každý prvek má svoje číslo, které vám pomůže k rychlému vyhledávaní v ceníku, stačí jej zadat do okénka nad tabulkami a váš hledaný výrobek se ukáže.

Dětské dřevěné postele GAZEL se vyrábí v atraktivním přírodním provedení. Surovinou je kvalitní tuzemský smrk, který neobsahuje žádné nevhodné substance - jako jsou formaldehydy, těžké kovy, dioxin apod. Postelemi GAZEL si může zákazník vybavit nejen dětský pokoj, ale kteroukoliv obytnou místnost. V konečné fázi jsou výrobky lakované zdravotně nezávadnými bezbarvými polomatnými laky, které ještě více zvýrazňují kresbu přírodního dřeva.

Část postelí se dodávají ve smontovaném stavu (např. postele, palandy, patrové postele…). Většina postelí je z důvodu lepší manipulace doma u zákazníka dodávána v demontovaném stavu. Obaly z třívrstvé lepenky zaručují ochranu proti poškození jak při skladování, tak při vlastní přepravě. Každý díl je označen typovým štítkem s označením zboží, číslem dílu a čárovým kódem. U každého výrobku je podrobný montážní návod, se kterým je montáž postele velice jednoduchá.