Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele masiv > Anne 1

Anne 1 načítám obrázek, prosím čekejte
Anne 1 - postele-masiv postele Anne 1 - masivpostele Anne 1 - masivpostele Anne 1 - masivnoční stolek Milet - masivnoční stolek Milet - masivnoční stolek Milet - masivnoční stolek Milet - masivkomoda Milet - masivkomoda Milet - masivšatník Milet - dveře masivšatník Milet - dveře sklošatník Milet - dveře masiv
Postele Anne 1

Postel Anne 1 je vyráběna z kvalitního masivního bukového dřeva a potěší především zákazníky, kteří hledají kvalitu v čistých přírodních materiálech. Postel se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a vyzařuje z ní atmosféra naprosté harmonie. Zadní čelo postele Anne 1 je vyrobeno z masivu o tloušťce 40 mm, tuhost rámu je podpořena profilovou střednicí bez nutnosti použití středové nohy.

Provedení: masiv buk
Dezény: mahagon, ořech tmavý, přírodní lak, přírodní vosk, jabloň, olše, bordó
Příslušenství: noční stolky, zásuvky pod postel, komody, šatník

Součástí ložnicového nábytku Milet jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Anne 1, patří několik typů nočních stolků a dva typy komod - provedení klasik s úchytkami nebo bezúchytkové provedení TIP-ON. Postele a šatníky jsou dodávány v demontu, noční stolky a komody jsou dodávány ve smontovaném stavu.
Cena postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje