Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Postele dýha > Rada

Rada načítám obrázek, prosím čekejte
Rada - postele-dyha komoda Deline - dýhanoční stolek Deline - dýha
Postele Rada

Postel Rada z řady Deline je vyráběna z dřevotřískové desky s kvalitní dubovou dýhou na obou plochách. Má pevnou a stabilní konstrukci, čela postele mají tloušťku 37 a 17 mm, postranice 30 mm a jsou opatřeny rádiusovou hranou. Povrchová úprava je ošetřena ekologickými, vodou ředitelnými mořidly a lakem. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je nastavitelná v rozmezí 68 - 143 mm. Při použití bezrámového roštu je nutno objednat lišty. Postel Rada včetně matrací má výšku lehací plochy okolo 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy.

Ložnice Deline je vyráběna z dřevotřískové desky s kvalitní dubovou dýhou na obou plochách. Součástí ložnicového nábytku Deline jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Rada, patří noční stolek, komoda, úložný prostor a boční zásuvky pod postel.

Provedení: dubová dýha
Dezény: moření dle aktuálního vzorníku
Příslušenství: noční stolky, úložný prostor, boční zásuvky pod postel, komoda, šatník s posuvnými dveřmi, lišty pro bezrámový rošt
Cena postele viz.: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje